Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Twój samochód nie oświetla drogi tak, byś czuł się bezpiecznie, jadąc po zmroku? Nie podoba Ci się barwa światła, którą emitują zwyczajne żarówki halogenowe H7? Od teraz to już nie musi być problem. Dzięki nowoczesnym źródłom światła LED przed pojazdem będzie o wiele jaśniej, zwiększy się więc bezpieczeństwo prowadzenia. Dodatkowo żarówki LED H7 legitymują się nowoczesną, bielszą barwą światła, a także pobierają blisko 10 razy mniej energii, niż ich tradycyjne odpowiedniki. Przyczynia się to wydatnie do oszczędności paliwa, a także ochrony środowiska naturalnego.

 

Czytaj dalej...

Żarówki LED H7 do samochodu to bezpieczeństwo Twoje i innych

Jazda po zmroku w okresie zimowym jest bardzo trudna. Ciemno robi się już w późnych godzinach popołudniowych, co powoduje, że na drogach bez sztucznego oświetlenia jazda może być niebezpieczna. Słabo świecące reflektory nie są w stanie oświetlić drogi wystarczająco daleko przed autem, tak byś mógł reagować na sytuację na jezdni wystarczająco szybko. Na szczęście żarówki LED H7 mogą znacznie poprawić tę sytuację, poprzez fakt, że emitują znacznie mocniejsze światło od tradycyjnych "halogenów". Przydadzą się zwłaszcza w starszych autach, gdzie reflektory nie były jeszcze tak dobrej jakości, jak w nowych pojazdach. Opinie na temat tego typu żarówek są jednoznaczne. Droga jest znacznie lepiej oświetlona, zwłaszcza w okolicach poboczy, nie ma więc możliwości, by nie dostrzec pieszego niekorzystającego z elementów odblaskowych, co jest na naszych drogach swoistą plagą.

Żarówki LED H7 do lamp soczewkowych - czy również się sprawdzą?

Instalacja żarówki diodowej w lampie nie jest niczym trudnym. Sprzedawane w naszym sklepie zestawy są przygotowane w taki sposób, by pasowały idealnie w miejsce mocowania tradycyjnego źródła światła. Nie trzeba więc niczego przerabiać ani wprowadzać trwałych modyfikacji w lampie. Jest tak zarówno w przypadku tradycyjnych reflektorów z odbłyśnikiem, jak również lamp soczewkowych. Te drugie, ponieważ lepiej skupiają światło, dadzą jeszcze lepiej oświetloną drogę. Nie znaczy to oczywiście, że w żarówki LED H7 nie będą dobrze współpracować także ze zwykłą lampą odbłyśnikową. Pamiętaj, że odpowiednie oświetlenie drogi to Twoje bezpieczeństwo. Cena za komplet porządnych żarówek nie jest duża, a zwróci się już w przeciągu kilku tysięcy kilometrów, dzięki niższemu spalaniu. Źródło światła LED zużywa dużo mniej prądu do wygenerowania takiej samej ilości lumenów. Oznacza to mniejsze obciążenie instalacji, alternatora i zarazem silnika. Mniejsze spalanie to również mniej wyemitowanych spalin, dzięki żarówkom LED H7 będziesz więc również chronić środowisko naturalne.

 

 

Żarówki LED H7

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl