Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości elementy oświetleniowe przystosowane do użytkowania w różnych markach i modelach pojazdów. Między innymi posiadamy w sprzedaży nowoczesne, wysokiej jakości żarówki LED H8, które nadają się do użytkowania w reflektorach świateł mijania oraz drogowych wielu samochodów. Zastosowanie trwałej konstrukcji oraz nowoczesnej technologii sprawia, że żarówki te spełniają rygorystyczne wymagania oraz normy dotyczące trwałości, niezawodności oraz oszczędności energii.

 

Czytaj dalej...

Trwałe żarówki do samochodów

Każda dostępna u nas żarówka H8 LED jest produktem charakteryzującym się wysokim poziomem trwałości. Elementy te są odporne na różne wstrząsy czy też długotrwałe użytkowanie. Zastosowana technologia diod LED sprawia, że nie generują one nadmiernej ilości ciepła i nie przepalają się tak często jak klasyczne żarówki samochodowe. Diody takie zapewniają optymalny poziom światła i są jak najbardziej dopuszczone do użytkowania w pojazdach jeżdżących po polskich drogach. Warto też dodać, że dzięki technologii LED, oferowane żarówki LED H8 nie stanowią dużego obciążenia dla akumulatora, ponieważ zużywają one o wiele mniej energii elektrycznej w porównaniu ze standardowymi żarówkami. Produkty te są przystosowane do instalacji 12V stosowanej w pojazdach.

Wysoka jakość w przystępnej cenie

Nasz sklep oferuje bardzo szeroki wybór takich żarówek, które pochodzą od różnych znanych i cenionych producentów. Elementy te spełniają nawet bardzo rygorystyczne wymagania klientów. Nic więc dziwnego, że zbierają pozytywne opinie wśród użytkowników. Bardzo ważnym atutem wspomnianych produktów jest stosunek cena - jakość, który wypada bardzo korzystnie dla klienta. Żarówki te zapewniają odpowiedni strumień światła, doskonale oświetlają drogę i sprawiają, że pojazd jest widoczny dla innych uczestników ruchu. Nawet w przypadku częstego korzystania z pojazdu i wielu cykli włączania-wyłączania, żarówki te zachowują swoją sprawność i optymalne parametry przez bardzo długi czas.

 

Żarówki LED H8

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl