Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Żarówki typu HB4 stosowane są w samochodach już od przeszło dekady. Stanowią unowocześnienie standardowej lampy halogenowej H7, stosowanej najczęściej w reflektorach soczewkowych, jako światło mijania oraz drogowe. Dzięki nowoczesnemu systemowi mocowania oraz podłączenia nie dochodzi do korozji styków, a jednocześnie gumowa uszczelka zapewnia doskonałą ochronę wnętrza reflektora. Stanowią one też idealną bazę do wymiany na żarówki LED HB4, ponieważ konstrukcja ułatwia montaż radiatora w tylnej części. Sam proces wymiany również jest dziecinnie prosty, w przeciwieństwie do niektórych reflektorów wykorzystujących standard H4 lub H7.

 

Czytaj dalej...

Żarówki LED HB4 - podnoszą Twoje bezpieczeństwo

Uważasz, że w Twoim samochodzie światła świecą zbyt słabo? A może standardowa barwa żarówek halogenowych męczy Twój wzrok po kilkugodzinnej podróży? Jeśli tak, to żarówka LED HB4 będzie doskonałym rozwiązaniem tego problemu. Oświetlenie diodowe świeci o wiele wydajniej niż halogenowe, jednocześnie idealnie skupiając wiązkę swoich promieni. Nie ma więc mowy o tym, że inni kierowcy będą oślepiani. Jednocześnie Twój pojazd będzie oświetlał drogę barwą światła zbliżoną do idealnej bieli, inaczej niż ma to miejsce przy standardowych żarówkach halogenowych. Cena za komplet HB4 LED jest większa niż za parę zwykłych żarówek, jednak na bezpieczeństwie nie należy oszczędzać nigdy. Mniejsze zmęczenie wzroku oraz szybsze dostrzeganie przeszkód, pieszych na poboczu drogi czy dzikich zwierząt, to stwierdzenia powszechnie występujące w odniesieniu do żarówek LED HB4.

Żarówka LED HB4 - zużycie energii i sposób montażu

Diodowe źródła światła potrafią zużywać nawet do 10 razy mniej energii elektrycznej, generując tak samo intensywne światło. W Twoim samochodzie za jej produkcję odpowiada alternator, który napędzany jest bezpośrednio przez silnik. Żarówki LED HB4 mogą więc zauważalnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia paliwa, zwłaszcza w autach o niskiej pojemności silnika. Nasz sklep sprzedaje zestawy zamienne, których montaż do reflektora nie powinien sprawić najmniejszych problemów. Wystarczy tylko wyjąć starą lampę halogenową i zastąpić ją diodową wersją HB4. Żarówka tego typu posiada wbudowane uszczelnienie, przez co nie ma znanego z wersji H4 bądź H7 problemu z zakładaniem osłony przeciwpyłowej, co może być trudnością w niektórych typach reflektorów. Do montażu nie będziesz potrzebował żadnych narzędzi, wystarczy tylko kierować się poleceniami z instrukcji obsługi, by wymiana przebiegła bezproblemowo. Żarówki LED HB4 to większe bezpieczeństwo Twoje i innych uczestników ruchu, mniejsze zużycie paliwa oraz wyjątkowa łatwość montażu. Zdecydowanie warto je mieć.

 

 

Żarówki LED HB4

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl