Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Okres jesienny, zimowy i wczesnowiosenny w Polsce to szybko zapadający zmrok i trudne warunki na drogach. W takich okolicznościach nietrudno o niebezpieczne sytuacje w ruchu takie jak stłuczki, kolizje, wypadki czy potrącenia pieszych. Bardzo ważne jest, by Twój samochód posiadał w tym trudnym czasie sprawne oświetlenie, które rzeczywiście będzie poprawiało widoczność na drodze. Żarówki LED H3 oferowane w naszym sklepie są odpowiedzią na powyższe kwestie. Zapewniają mocne światło o barwie zbliżonej do idealnej bieli, a także nawet do 10 razy mniejsze zużycie energii elektrycznej.

 

Czytaj dalej...

Żarówki LED H3 - gdzie mogą być stosowane?

H3 to oznaczenie lampy halogenowej, która stosowana jest głównie w światłach przeciwmgielnych przednich, zwanych potocznie halogenami. W niektórych pojazdach żarówki te można znaleźć również w światłach mijania i długich, ponieważ ich moc (55W) jest identyczna jak wersji H4 oraz H7. Niezależnie od miejsca zastosowania, żarówki LED H3 12V znacznie poprawią widoczność drogi przed Twoim autem. Jednocześnie inni kierowcy łatwiej i szybciej dostrzegą Twój pojazd. Zwłaszcza podczas jazdy we mgle, gdy potrzebne jest mocne rozświetlenie powierzchni drogi lampami znajdującymi się nisko w zderzaku, posiadanie żarówek LED H3 w reflektorach przeciwmgłowych znacznie podniesie bezpieczeństwo jazdy. Skuteczność tych nowoczesnych źródeł światła potwierdzają opinie kierowców, którzy nabyli i zastosowali w swoich autach powyższe rozwiązanie.

Sposób montażu żarówki LED H3 w samochodzie

Żarówki dostępne są zarówno w wersji na instalację 12V jak i 24V. Dzięki temu można wykorzystać je nie tylko w pojazdach osobowych, ale również w ciężarówkach i autobusach - tam należy instalować żarówki LED H3 24V. Wymiana samego źródła światła jest bardzo łatwa, jeśli tylko mamy prosty dostęp do reflektorów. Należy w tym celu otworzyć pokrywę lampy, odłączyć pojedynczy przewód, zwolnić zaczep, a następnie włożyć nową żarówkę. Jeśli w Twoim samochodzie światła przeciwmgielne przednie zamontowane są bardzo nisko w zderzaku, a dostęp do nich jest utrudniony, warto skorzystać z pomocy serwisu.

W naszej ofercie znajdują się żarówki LED H3, które będą pasować do większości lamp stosowanych w samochodach osobowych i ciężarowych. Pomimo że są one nieco większe (posiadają radiator chłodzący), nie powinno być najmniejszych problemów, by dokonać ich prawidłowego montażu, bez żadnych przeróbek samego reflektora. Cena kompletu żarówek LED H3 jest bardzo niska, w porównaniu z podniesieniem poziomu bezpieczeństwa, jaki oferują, a to jest przecież bezcenne. Nie można też zapomnieć o fakcie nawet dziesięciokrotnie mniejszego zużycia energii, w porównaniu do zwykłej żarówki halogenowej H3, co szybko przyniesie oszczędności na paliwie.

 

 

 

Żarówki LED H3

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl