Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Stare reflektory w samochodach zazwyczaj świecą wyjątkowo słabo, przez co jazda po zmroku na nieoświetlonych drogach bywa trudna i niebezpieczna. Wymiana lamp to natomiast spory koszt, który może być nieopłacalny w przypadku takiego pojazdu. Jeśli w Twoim aucie występuje powyższy problem, rozwiązaniem będą żarówki LED H4. Stanowią one zamienniki tradycyjnych, halogenowych źródeł światła, które montowane są w lampach świateł mijania, drogowych, czasem również halogenów przeciwmgielnych.

 

Czytaj dalej...

Żarówki LED H4 do samochodu to większe bezpieczeństwo

Stary reflektor zazwyczaj nie skupia już światła na tyle dobrze, by na nieoświetlonej drodze można było bezpiecznie prowadzić auto. Zdarza się, że przeszkody widoczne są bardzo późno, co wymusza jazdę z niską prędkością. Na szczęście dzięki żarówkom LED H4 nie musisz już obawiać się jazdy w powyższych warunkach. Opinie na ich temat są bardzo pozytywne, potrafią wykrzesać sporo nawet z bardzo starych i zużytych reflektorów. Znacznie zwiększają Twoje bezpieczeństwo na drodze, a także innych uczestników ruchu, których dostrzeżesz z dużej odległości. Mowa przede wszystkim o pieszych bez elementów odblaskowych, którzy poruszają się w pobliżu krawędzi drogi. W asortymencie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju zestawy diodowego oświetlenia typu H4, które dopasujesz do każdego typu reflektora, bez dokonywania żadnych przeróbek. Wystarczy tylko wyjąć oryginalną halogenowa żarówkę, włożyć na jej miejsce wersję LED oraz podłączyć wtyczkę od instalacji samochodowej.

Żarówki LED H4 to lepsza barwa światła i mniejsze zużycie paliwa

Nie można pominąć również aspektu samej barwy światła żarówek LED H4 do samochodu, która jest o wiele bardziej zbliżona do bieli. Dzięki niej Twój wzrok nie będzie męczył się nawet podczas wielogodzinnej trasy, pokonywanej w całości po zmroku. Istotny jest również fakt, że nowoczesne diodowe źródła światła zużywają o wiele mniej energii elektrycznej. W samochodzie osobowym za jej produkcję odpowiada alternator, napędzany bezpośrednio przez silnik. Dlatego też im mniejsze zużycie prądu, tym niższe spalanie. W skrajnych przypadkach możesz oszczędzić nawet litr na każde sto kilometrów. Kwota za zestaw żarówek zwróci się więc w przeciągu kilku tysięcy km, natomiast żywotność tych źródeł światła to nawet kilka lat. Żarówki LED H4 to lepsza i nowocześniejsza barwa światła, to oszczędność paliwa oraz instalacji elektrycznej pojazdu, to znacznie dłuższa żywotność niż w przypadku tradycyjnych wersji halogenowych. Przede wszystkim, to bezpieczeństwo Twoje i innych na drodze.

 

 

Żarówki LED H4

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl