Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji, lubisz wyprawy samochodowe i nowoczesne rozwiązania na pewno docenisz także zalety żarówek LED H1. Są one znacznie bardziej wydajne od standardowych żarówek, a jazda samochodem w nie wyposażonym staje się bezpieczniejsza. Z biegiem czasu żarówki LEDowe podbiły rynek motoryzacji, zauważyli je także producenci samochodów. Obecnie większość nowych modeli wyposażonych jest właśnie w żarówki LED. Oczywiście, jeśli Twoje auto ich nie posiada, możesz to szybko zmienić. W naszym sklepie internetowym mamy szereg produktów, które poprawią Twój komfort jazdy.

 

 

Czytaj dalej...

Żarówki LED H1 - co warto o nich wiedzieć

Kierowcy doceniają żarówki LED za szereg zalet m.in. oszczędność i wydajność. Żarówki LED mają około 25 - krotnie dłuższy okres żywotności w porównaniu z żarówkami klasycznymi, nie wymagają więc tak częstej wymiany. W porównaniu z halogenami żywotność żarówek LED jest 30 razy dłuższa i wynosi około 10 000 godzin. Poza tym żarówki Led h1 przyczyniają się do ograniczenia spalania, dzięki temu, że zużywają mniej mocy, a tym samym w mniejszym stopniu obciążają alternator. Dużą zaletą żarówek samochodowych LED jest także jakość emitowanego przez nie światła, jest ono najbardziej zbliżone do światła dziennego i intensywniejsze w porównaniu do światła emitowanego przez inne żarówki, co jest szczególnie przydatne podczas jazdy po zmroku. Dzięki idealnemu strumieniowi światła bez martwych punktów kierowca ma lepsze pole widzenia, a tym samym podróż staje się bezpieczniejsza. Właściwa geometria i rozmieszczenie diod w żarówkach LED umożliwia ustawienie wymaganej linii odcięcia i kąta padania światła dla maksymalnego efektu świetlnego.

Koszt zakupu żarówek LED H1

Cena, jaką musimy zapłacić za żarówki Led, uzależniona jest od ich przeznaczenia. Jeśli chcemy zamontować żarówki w światłach pozycyjnych, podświetleniu tablicy czy do modułów dziennych DRL warto zainwestować w droższy wariant żarówek, aby mieć pewność, że jakość emitowanego światła jest naprawdę wysoka. Aby nie przepłacać za te same żarówki, które w sklepach stacjonarnych są znacznie droższe, skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego. Najtańsze żarówki LED H1 są dostępne już od kilkunastu złotych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz m.in. mini żarówki LED przeznaczone do montażu, tam, gdzie inne żarówki nie mają szans się zmieścić czy markowe żarówki GE Lightning. Na stronie znajdziesz także fachową instrukcję samodzielnego montażu żarówek, jeśli jednak nie czujesz się na siłach, warto udać się z zakupionymi u nas żarówkami do warsztatu samochodowego.

 

 

 

 

Żarówki LED H1

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl