Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Żarówka halogenowa typu H11 stosowana jest przede wszystkim w reflektorach świateł mijania i drogowych. Czasami może pojawić się także w przednich lampach przeciwmgielnych, montowanych nisko w zderzaku. W ofercie naszego sklepu znajdują się żarówki H11 LED, które pasują do znakomitej większości lamp, dają znacznie mocniejsze światło o nowoczesnej białej barwie, a także zużywają znacznie mniej prądu. Dzięki powyższemu Twój samochód będzie nie tylko lepiej oświetlał drogę, ale również spali nawet do litra paliwa mniej na każde sto kilometrów.

 

Czytaj dalej...

Żarówka H11 LED to lepsze oświetlenie drogi

Reflektory starszych pojazdów nie świecą już tak dobrze, jak te montowane w nowych samochodach. Czasem jest to efekt zużycia, a czasami po prostu konstrukcji samej lampy. Wykorzystując do tego zwyczajne żarówki halogenowe, które przy mocy 55W nie emitują oszałamiających ilości światła, oświetlenie drogi jest mierne. Żarówka LED H11 jest rozwiązaniem tego problemu. Jeśli więc Twoje auto nie oświetla drogi w zadowalający sposób, spróbuj nowoczesnych i energooszczędnych żarówek diodowych. Nie tylko wytwarzają one dużo większą ilość lumenów od standardowej żarówki halogenowej, ale jednocześnie pobierają mniej prądu. Cena, jaką trzeba zapłacić za komplet, zwróci się więc bardzo szybko, dzięki niższemu zużyciu paliwa. Dodatkowo o wiele niższa temperatura, jaką żarówka H11 LED wytwarza w trakcie pracy, znacznie spowolni proces dalszego zużywania się odbłyśników oraz soczewek reflektora.

Żarówka LED H11 do samochodu - jak zamontować?

Montaż żarówek LEDowych jest bardzo prosty. Nasz sklep sprzedaje wersje, które bez problemu da się założyć do znakomitej większości reflektorów. Pierwsza czynność to wyjęcie wtyczki ze starej, halogenowej żarówki. Potem należy obrócić ją o 90 stopni i pewnym ruchem wyciągnąć z lampy. Następnie ostrożnie wyjmij z pudełka nowy H11 LED i włóż do lampy w taki sam sposób, uważając, by nie zanieczyścić elementu generującego światło. Przekręć żarówkę o 90 stopni aż do oporu, a następnie podłącz złącze elektryczne, wciskając je pewnie na swoje miejsce. W tym momencie żarówka LED H11 jest poprawnie zamontowana i można sprawdzić, czy działa poprawnie. Opinie klientów pokazują, że typ H11 jest wyjątkowo przyjazny podczas wymiany i montażu, nie będzie więc potrzeba robić żadnych przeróbek ani korzystać z pomocy warsztatu samochodowego. Pamiętaj, by zawsze wymieniać źródła światła parami, by natężenie i barwa była identyczna po obydwu stronach. Ma to kluczowe znaczenie dla bezpiecznej jazdy.

 

 

Żarówki LED H11

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl