Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

Na stronie naszego sklepu znaleźć można szereg rozmaitych producentów żarówek samochodowych. Spośród wielu firm, na szczególną uwagę zasługują żarówki samochodowe GE, które cieszą się wysoką renomą i zaufaniem wśród milionów zmotoryzowanych. Co stoi za sukcesem tych konkretnych żarówek i co spowodowało taką rozpoznawalność marki?

 

 

Czytaj dalej

General Electric Company - potentat branży motoryzacyjnej

Zapewne wszyscy wiedzą, iż za "ojca" współczesnej elektryczności uchodzi Thomas Edison, niewielu z nas jednak może kojarzyć się nazwisko Charlesa Coffina. Był on amerykańskim przedsiębiorcą, biznesmenem i inwestorem; dzięki zainteresowaniu patentami Edisona, Coffin zaproponował stworzenie konglomeratu o nazwie General Electric Company. Obu mężczyznom przyświecał wspólny cel: rozwijanie oferowanych siebie produktów poprzez zwiększenie wydajności i wydłużenie żywotności. Cel ten z powodzeniem realizowany jest po dzisiejsze czasy przez spadkobierców Edisona i Coffina, a dzięki swojemu zaangażowaniu w rozmaite rynki (od aparatury pomiarowej przez przemysł kosmiczny aż po energetykę konwencjonalną i atomową) możliwe jest kreowanie produktów z najwyższej półki. To właśnie bogate doświadczenie, coraz to nowe wyzwania i rosnące oczekiwania konsumentów sprawiły, że oferta firmowa przewiduje wyłącznie najlepsze produkty - w tym także żarówki GE do samochodu, które oferuje nasz sklep.

Czym różnią się żarówki GE od innych żarówek?

Podstawową kwestią, która wpływa na reputację i opinie o żarówkach jest ich żywotność - każdy kierowca przecież chce, by jego reflektory świeciły jak najdłużej. Żarówki GE cechują się podwyższoną żywotnością sięgającą nawet do 1800 roboczogodzin dłuższej pracy, niż konkurencyjne produkty; dzięki temu żarówki te posłużą nam o około 16-20% dłużej. Kolejnym aspektem jest większa wydajność - żarówki General Electric dają nawet o połowę więcej światła, które dodatkowo jest niewrażliwe na opady. Oznacza to, że nawet w ulewnym deszczu, zamieci śnieżnej czy podczas gradobicia będziemy równie dobrze widoczni, jak podczas korzystnych warunków atmosferycznych. Dodatkowym smaczkiem dla estetów i miłośników designu będzie fakt, iż żarówki są wykończone w nowoczesny, minimalistyczny sposób, a srebrne akcenty doskonale współgrają z krystalicznie czystymi reflektorami. Wszystkie te korzyści nasuwają pytanie: jaka jest cena za tak dobry produkt? Okazuje się, że różnica między kosztem zakupu żarówki GE a innych żarówek jest praktycznie niezauważalna. Pewne jest jednak to, że kupno żarówek GE do samochodu będzie doskonałą inwestycją przyczyniającą się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

 

 

Żarówki hologenowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl