Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

Masz dość zwyczajnego oświetlenia wnętrza oraz zewnętrznego w Twoim samochodzie? Wystarczy wymienić standardowe żarówki wolframowe na nowoczesne typu LED. Pobierają one jednak sporo mniej prądu, co samo w sobie jest zaletą, jednak może doprowadzić do złego działania systemu wykrywania przepalonych żarówek. Będzie on informował Cię o przepalonej żarówce, pomimo że ta jest sprawna, tylko dlatego, że pobiera zbyt mało prądu i przez to system jej nie "widzi". Odpowiedzią na ten problem są żarówki LED canbus, o których więcej poniżej.

 

Czytaj dalej

Nowoczesna barwa światła dzięki Led Canbus

Jedną z głównych zalet, jakie posiadają żarówki samochodowe LED canbus, jest ich ciekawa i nowoczesna barwa. Możemy zdecydować się na wersję o ciepłej bieli, która jest bardziej zbliżona do standardowych źródeł światła, jak również zainstalować żarówkę zimną białą. Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje indywidualne preferencje, oraz w jakiej konfiguracji wnętrze Twojego pojazdu prezentuje się lepiej. Żarówki LED canbus samochodowe można stosować zarówno jeśli chodzi o oświetlenie wnętrza auta, jak i w światłach zewnętrznych. Pragniemy jednak przypomnieć, że używanie tych drugich na drogach publicznych jest jeszcze zabronione, choć trwają pracę nad zmianami w przepisach o ruchu drogowym. Wciąż jednak można wykorzystać je na torze, leśnej drodze, czy w off-roadzie. Opinie mówią jasno, że dzięki takiemu oświetleniu widoczność przed pojazdem jest znacznie lepsza, nawet jeśli posiadasz w swoim aucie stare i zużyte już reflektory.

Niskie zużycie energii żarówek Led Canbus

Niemniej główną zaletą jest bardzo niskie zużycie energii, jakim charakteryzują się żarówki LED canbus. Właśnie ten fakt odpowiada też za problem niewykrywania ich przez system kontroli przepalonych żarówek w pojeździe, jednak specjalna wersja canbus zapobiega temu problemowi. Źródła światła posiadają wbudowany układ elektroniczny, który umożliwia komunikację ze sterownikiem systemu i jego prawidłowe działanie. Nasz sklep umożliwia zakup takiego rodzaju żarówek zarówno do oświetlenia wewnętrznego, jak i również do reflektorów zewnętrznych. Ich cena, pomimo że wyższa niż standardowych źródeł światła, szybko zwróci się dzięki niższemu zużyciu paliwa. Jest to spowodowane faktem generowania energii elektrycznej przez alternator, napędzany bezpośrednio z silnika spalinowego. Im mniejsze obciążenie instalacji elektrycznej, tym zarazem niższe spalanie. Stosując żarówki samochodowe LED canbus nie tylko mamy lepszą parametry świetlne, ale jednocześnie oszczędzamy paliwo i przyczyniamy się do ochrony środowiska, poprzez emisję mniejszej ilości spalin.

 

Żarówki LED Canbus

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl